Масивна дошка OneParquet Exotic Американський Горіх 1 сорт - це добірний сорт дерева, чиста дошка з дуже маленькими сучками, елітний паркет для вашого будинку.
Масивна дошка OneParquet Exotic Північноамериканський Горіх 1 сорт
Артикул
north-american-walnut-1
В наявності
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Виробник | OneParquet |
|---|---|
| Страна производитель | Україна |
| Замковая система | Шип-паз |
| Товщина | 19 мм |
| Тип фаски | 4-х стороння фаска |
| Влагостойкость | Вологостійкий |
| Порода дерева | Північноамериканський Горіх |
| покриття | Лак |
| Гарантія | 30 років для домашнього використання і 5 років для комерційного |
| Тон | Темний |
| Коллекция | Exotic |
| Селекция | Селект |
| Ширина | 127 мм |
| Назва | Північноамериканський Горіх |
| довжина | 600-1800 мм |
| Номер декора | severoamerikanskij-oreh-1 |
| Соотношение длин | 50% 400-900 мм, 30% 1000-1500 мм, 20 % 1600-1800 мм |
| Брашировка | Ні |
| Патина | Ні |
| Сорт | Північноамериканський Горіх 1 добірний сорт дерева, чиста дошка з дуже маленькими сучками, елітний паркет для вашого будинку |
Новий відгук або коментар