Масивна дошка OneParquet з дуба Будапешт натур сорт, який найкраще передає красу природи. Сучок 30 мм, гармонійно створює малюнок вашої підлоги, найкращий вибір для поціновувача натурального дерева.
Масивна дошка OneParquet із дуба Будапешт натур
Артикул
budapest-2-19
В наявності
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Виробник | OneParquet |
|---|---|
| Страна производитель | Україна |
| Замковая система | Шип-паз |
| Товщина | 20 мм |
| Тип фаски | 4-х стороння фаска |
| Влагостойкость | Вологостійкий |
| Порода дерева | Дуб |
| покриття | 3-и шари масло-віску American Wood Oil |
| Гарантія | 20 років для будинку |
| Тон | Темний |
| Коллекция | Сонячна Європа |
| Селекция | Натур |
| Ширина | 140 мм |
| Назва | Будапешт |
| довжина | 500-1600 мм |
| Номер декора | Модель: 2-19 |
| Соотношение длин | 40% 500-750 мм, 30% 800-1100 мм, 30 % 1200-1600 мм |
| Брашировка | Так |
| Патина | Ні |
| Сорт | "Натур" сорт, який найкраще передає красу природи. Сучок 30 мм, що гармонійно створює малюнок вашої підлоги, найкращий вибір для цінителя натурального дерева |
Новий відгук або коментар