Масивна дошка OneParquet із дуба Сеул селект добірний сорт дерева, чиста дошка з дуже маленькими сучками до 10 мм, елітний паркет для вашого будинку.
Масивна дошка OneParquet із дуба Сеул селект
Артикул
seoul-7-3
В наявності
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Виробник | OneParquet |
|---|---|
| Страна производитель | Україна |
| Замковая система | Шип-паз |
| Товщина | 20 мм |
| Тип фаски | 4-х стороння фаска |
| Влагостойкость | Вологостійкий |
| Порода дерева | Дуб |
| покриття | 3-и шари масло-віску American Wood Oil |
| Гарантія | 20 років для будинку |
| Тон | Темний |
| Коллекция | Нічна Азія |
| Селекция | Селект |
| Ширина | 140 мм |
| Назва | Сеул |
| довжина | 500-1600 мм |
| Номер декора | Модель: 7-3 |
| Соотношение длин | 40% 500-750 мм, 30% 800-1100 мм, 30 % 1200-1600 мм |
| Брашировка | Так |
| Патина | Так |
| Сорт | "Селект" - добірний сорт дерева, чиста дошка з дуже маленькими сучками до 10 мм, елітний паркет для вашого будинку |
Новий відгук або коментар

