Масивна дошка OneParquet з дуба Техас натур сорт, який найкраще передає красу природи. Сучок 30 мм, гармонійно створює малюнок вашої підлоги, найкращий вибір для поціновувача натурального дерева.
Масивна дошка OneParquet із дуба Техас натур
Артикул
texas-4-10
В наявності
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Виробник | OneParquet |
|---|---|
| Страна производитель | Україна |
| Замковая система | Шип-паз |
| Товщина | 20 мм |
| Тип фаски | 4-х стороння фаска |
| Влагостойкость | Вологостійкий |
| Порода дерева | Дуб |
| покриття | 3-и шари масло-віску American Wood Oil |
| Гарантія | 20 років для будинку |
| Тон | Темний |
| Коллекция | Осіння Америка |
| Селекция | Натур |
| Ширина | 140 мм |
| Назва | Техас |
| довжина | 500-2500 мм |
| Номер декора | Модель: 4-10 |
| Соотношение длин | 50% 500-1000 мм, 30% 1100-1600 мм, 20 % 1700-2500 мм |
| Брашировка | Так |
| Патина | Так |
| Сорт | "Натур" сорт, який найкраще передає красу природи. Сучок 30 мм, що гармонійно створює малюнок вашої підлоги, найкращий вибір для цінителя натурального дерева |
Новий відгук або коментар


