Масивна дошка OneParquet з ясена Дрезден рустик створює первозданний природний вигляд вашої підлоги, з великими сучками до 50 мм, а також красивими лініями серцевини дерева. Які створюють неповторний рисунок дерева.
Масивна дошка OneParquet з ясена Дрезден рустик
Артикул
dresden-2-10
В наявності
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Виробник | OneParquet |
|---|---|
| Страна производитель | Україна |
| Замковая система | Шип-паз |
| Товщина | 20 мм |
| Тип фаски | 4-х стороння фаска |
| Влагостойкость | Вологостійкий |
| Порода дерева | Ясен |
| покриття | 3-и шари масло-віску American Wood Oil |
| Гарантія | 20 років для будинку |
| Тон | Світлий |
| Коллекция | Сонячна Європа |
| Селекция | Рустик |
| Ширина | 140 мм |
| Назва | Дрезден |
| довжина | 500-2500 мм |
| Номер декора | Модель: 2-10 |
| Соотношение длин | 50% 500-1000 мм, 30% 1100-1600 мм, 20 % 1700-2500 мм |
| Брашировка | Так |
| Патина | Так |
| Сорт | Сорт "Рустик" створює первозданний природний вигляд вашої підлоги, з великими сучками до 50 мм, а також красивими лініями серцевини дерева. Які створюють неповторний малюнок дерева |
Новий відгук або коментар