Масивна дошка OneParquet з ясена Флоренція натур сорт, який найкраще передає красу природи. Сучок 30 мм, гармонійно створює малюнок вашої підлоги, найкращий вибір для поціновувача натурального дерева.
Масивна дошка OneParquet з ясеня Флоренція натур
Артикул
florence-2-12
В наявності
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Виробник | OneParquet |
|---|---|
| Страна производитель | Україна |
| Замковая система | Шип-паз |
| Товщина | 20 мм |
| Тип фаски | 4-х стороння фаска |
| Влагостойкость | Вологостійкий |
| Порода дерева | Ясен |
| покриття | 3-и шари масло-віску American Wood Oil |
| Гарантія | 20 років для будинку |
| Тон | Темний |
| Коллекция | Сонячна Європа |
| Селекция | Натур |
| Ширина | 140 мм |
| Назва | Флоренція |
| довжина | 500-1600 мм |
| Номер декора | Модель: 2-12 |
| Соотношение длин | 40% 500-750 мм, 30% 800-1100 мм, 30 % 1200-1600 мм |
| Брашировка | Так |
| Патина | Ні |
| Сорт | "Натур" сорт, який найкраще передає красу природи. Сучок 30 мм, що гармонійно створює малюнок вашої підлоги, найкращий вибір для цінителя натурального дерева |
Новий відгук або коментар